Tango Salon” – argentinietiško tango mokykla Kaune. Tango pamokos, seminarai, kursai, privačios pamokos, šou programa, tango vakarai Milongos. Tango pamokas veda profesionalūs mokytojai CARLOS ir BRIGITA RODRIGUEZ. Tai vienintelė mokykla, kur pamokas veda tikras argentinietis, turintis daugiau nei 20 metų patirties šokant ir mokinant tango.

foto TS

BRIGITA RODRIGUEZ – profesionali aktorė, šokėja, choreografė ir argentinietiškojo tango mokytoja. 2002 m. baigė bakalauro studijas, o 2004 m. – magistrantūros studijas Lietuvos Muzikos Akademijoje, Teatro ir kino fakultete, aktorės-šokėjos specialybę (kurso vadovė Anželika Cholina). Nuo 2005m. aktorė – šokėja, choreografė Gyčio Ivanausko teatre. Argentinietiškąjį tango šoka daugiau kaip 16 metų, ir septynerius metus yra šio šokio mokytoja. Pastaruoju metu veda seminarus įvairiose Europos šalyse, bei Rusijoje. Visus šiuos metus Brigita kaupia žinias apie tango seminaruose ir individualiose žymių maestro, kaip antai El Flaco Dany, Adrianas Costa, Gustavo Naveira and Giselle Anne, Chico Frumboli and Juana Sepulveda, Carlitos Espinoza ir Noelia Hurtado,Jorge Daniel Dispari, Sebastianas Achavalis ir Roxsana Suarez, Graciela Gonzalez, Danielis Nacucchio ir Critina Sosa, Veronica Palacios, Analia Centurion bei daugelio kitų mokytojų, pamokose.

CARLOS RODRIGUEZ šoka ir moko šokti daugiausia tango salono stiliaus tango, taip grynai ir autentiškai, kaip gali tik senieji meistrai iš Buenos Airių. Tačiau jis taip pat yra kitų argentinietiškojo tango stilių profesionalas. Carlo gimė Boedo, garsiame Buenos Airių (Argentina) tango priemiestyje, visiškai šalia garsaus milongos klubo „Club Grisel“.

Tango karjerą Carlos pradėjo būdamas trylikos (1994 m.), kai „Rancheria“ teatre Buenos Airėse suvaidino tango spektaklyje. Po to daugelį metų Carlos šoko milongos stiliumi Buenos Airių ir Kordobos milongose, kol vieną dieną nusprendė mokytis tango salono stiliaus tango su maestro Jorge Dispari ir Maria del Carmen Romero. Carlos šoko 20 metų be pertraukos, turi tradicinės šeimos, kuri mėgsta šokti tango, patirties. Carlos nuomone, tango nėra vien žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška.

Didžiausią įtaką jam darę mokytojai yra Jorge Dispari, Maria del Carmen Dispari, Pepito Avellaneda, Osvaldo Zotto, Carlosas Perezas, Vanessa Senar, Jorge Firpo, Nito y Elba ir kiti didieji senieji Buenos Airių maestro. Nors jaunas ir entuziastingas, Carlos savo šokyje gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo. Carlos – labai aistringas ir novatoriškas, lakios vaizduotės mokytojas. Savo kursuose ir privačiose pamokose jis taiko įvairius šiuolaikiškus psichologijos metodus ir vaidmenų žaidimus.

Brigita ir Carlos kartu šoka ir veda pamokas nuo 2013 metų. Dalyvauja Argentinietiško Tango festivaliuose, koncertuose įvairiose šalyse kaip Argentina, Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Ispanija, Baltarusija, Rusija, Prancūzija.