Koncertai “Tango de Buenos Aires”

 

Sakoma, jog ruduo – pats nuostabiausias laikas pajusti kerinčio tango aistrą.

Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango de Buenos Aires“:

VILNIUJE 2017 m. lapkričio 22 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje
KLAIPĖDOJE 2017 m. lapkričio 24 d. 19 val. Klaipėdos kultūros fabrike
KAUNE 2017 m. lapkričio 25 d. 17 val. Kauno Valstybinėje Filharmonijoje

Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Pirmą kartą Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – bandonijos virtuozas Ariel Ramirez, dainininkas Martin Pacione ir tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez.

Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą, į kurią elegantiškai įsikomponavo šokėjų pora. Skambant užburiančioms Astor Piazzolla, Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores ir pačių atlikėjų sukurtoms melodijoms, scenoje pasklis tikrojo argentinietiško tango dvasia.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo Tango de Buenos Aires spektaklyje, skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su tango meno gerbėjais!

Bilietus platina TIKETA: http://www.tiketa.lt/LT/tango_de_buenos_aires_17365

Organizatorius: Arts Libera International

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.