Tango pamoka

FB_IMG_1458946851331

Siūlome paįvairinti ir nustebinti Jūsų renginio dalyvius Argentinietiško TANGO PAMOKA. Gimtadienis, Jubiliejus, Vestuvės, Įmonės šventė, Kalėdinis renginys… Bičiuliai, draugai, kolegos liks tikrai nustebę. Tango pamoką ves tikras argentinietis, tango žinovas, uždegantis begaline tango aistra bei jumoro jausmu. TRUKMĖ: 30 – 90 min KAINA priklauso nuo pamokos trukmės ir dalyvių skaičiaus. Dėl tango pamokos Jūsų šventėje susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Tango šou programa

FB_IMG_1458945813138

Siūlome paįvairinti ir nustebinti Jūsų renginio dalyvius Argentinietiško TANGO ŠOU PROGRAMA.   Gimtadienis, Jubiliejus, Vestuvės, Įmonės šventė, Kalėdinis renginys… Mes pasirūpinsime, kad tango šou programa papuoštų Jūsų šventę. Kviečiame užsukti į mūsų video galeriją. Dėl tango pasirodymo VIETOS, LAIKO ir KAINOS susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Vestuvinis šokis

ziedai

Vestuvės – svarbiausia šventė Jūsų gyvenime, o jaunųjų šokis – šventės kulminacija. Patikėkite šį darbą profesionalams – mes padėsime sukurti originalią šokio choreografiją. Individualių pamokų metu ne tik išmoksite pagrindinių žingsnių, geros laikysenos, bet ir atsipalaiduosite bei puikiai praleisite laiką drauge. Dėl vestuvinio šokio choreografijos susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.